طراحی کارت ویزیت

خدمات طراحی کارت ویزیت تیم مدیا ۹۸ پشتیبانی کاملی برای سفارشات آنلاین ارائه می نماید. شیوه سفارش و طراحی آنلاین کارت ویزیت نیز خیلی ساده و در کمترین زمان ممکن صورت میگیرد. خدمات طراحی و چاپ مدیا۹۸ بهترین قیمت طراحی کارت ویزیت را بر مبنای سفارش شما پیشنهاد می دهد. چاپ کارت ویزیت نیز با بالاترین کیفیت بعد از طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ کیفیت کار طراحی ما را به حداکثر می رساند تا نهایت رضایت مشتریان را بدست آوریم.

برای طراحی انواع کارت ویزیت از جمله طراحی کارت ویزیت خاص برای مناسبت های تقویمی خاص می توانید با خیال راحت سفارشتان را ثبت نمایید. از آنجایی که علاوه بر کیفیت بالا در طراحی و چاپ حداکثر سرعت را در تحویل سفارشات لحاظ می کنیم بنابراین خیالتان راحت خواهد بود.

طراحی کارت ویزیت خلاقانه

اگر نیاز به طراحی کارت ویزیت خلاقانه برای کار و تجارت و یا شرکت خود و یا شخصی و حتی مناسبت خاصی دارید می توانید همین حالا سفارش تان را ثبت کنید تا در کمترین زمان ممکن آن را تحویل بگیرید.

مجموعه تخصصی طراحی و چاپ کارت ویزیت مدیا۹۸ ارائه دهنده خدمات دیگیری چون طراحی انواع مختلف تراکت، سربرگ نامه و پاکت ، بروشور، پوستر، کاتالوگ، فاکتور و … می باشد.

تمام مجموعه ما این افتخار را دارد که به عنوان یکی از اولین وب سایتها در زمینه سفارش طراحی و چاپ آنلاین به همه هموطنان در سراسرکشور خدمات ارائه می دهد. کاربران و مشتریان عزیز می توانند علاوه بر سفارش حضوری بصورت آنلاین سفارشات طراحی و چاپ را ثبت و تحویل بگیرند.

ویژگی های طراحی کارت ویزیت توسط تیم مدیا۹۸

 • ✔️ طراحی کارت ویزیتهای لاکچری
 • ✔️ طراحی کارت ویزیتهای فوری
 • ✔️ طراحی کارت ویزیت یکرو
 • ✔️ طراحی کارت ویزیتهای پشت و رو
 • ✔️ طراحی کارت ویزیتهای ساده
 • ✔️ خدمات کارت ویزیت های سلفون دیجیتال
 • ✔️ طراحی کارت گارانتی آماده
 • ✔️ طراحی کارت ویزیت روکش دار و بدون روکش دیجیتال
 • ✔️ طراحی کارت ویزیتهای بافت دار دیجیتال
 • ✔️ طراحی ست اداری سربرگ A4 و پاکت نامه
 • ✔️ خدمات طراحی کارت ویزیت های لمینت براق ، مات و برجسته
 • ✔️ خدمات طراحی کارت ویزیتهای ۲ لایه دیجیتال
 • ✔️ طراحی کارت ویزیت پزشکان
 • ✔️ خدمات طراحی کارت ویزیتها در ابعاد مربعی و مستطیلی
 • ✔️ کارت ویزیت گلاسه یووی و چرمی
 • ✔️ طراحی فاکتور فروشگاهی و شرکتی و سایر اصناف
 • ✔️ امکان سفارش بر اساس طرح دلخواه شما

مدیا ۹۸ یکی از مراکز حرفه ای طراحی انواع کارت ویزیت خاص و خلاقانه و حرفه ای است. در مدیا۹۸ می توانید بهترین روش طراحی و ساخت کارت ویزیت با فتوشاپ را داشته باشید.

برخی از نمونه های کارت ویزیت (Bussines Card)

طراحی کارت ویزیت خاص

کارت ویزیت خاص یکی از جدیدترین و مهمترین روش ها و ابزارهای تبلیغاتی برای خاص جلوه دادن تجارت و کسب و کارتان است.

اگر کارت ویزیت شما خاص و خلاقانه طراحی شود بدون هیچ گونه سخنی از جانب شما خطاب به مشتری به او این مطلب را می رساند که روش انجام کارتان با سایر رقبا در حوزه کاری خود کاملا متفاوت است. تقریبا همه افراد خاص بودن را دوست دارند و به انسان ها یا محصولات خاص جذب می شوند.

در مورد کارت ویزیت هم این مورد صادق است. هر اندازه بتوانید در طراحی کارت ویزیت خود خاص تر و با خلاقیت بیشتر عمل کنید ذهن مخاطبتان را بیشتر درگیر نوع فعالیت و روش انجام کارتان خواهید کرد.

همین حالا

کارت ویزیت خاص بعد از طراحی چگونه چاپ می شود؟

از آنجایی که چاپ کارت ویزیت ها از حساسیت خاص برخوردار است بنابراین مدیا۹۸ برای  چاپ اختصاصی آن ها و بیشتر خاص جلوه نمودن می تواند از انواع طرح ها نظیر لوگو برجسته ها یا ایجاد رنگبندی های خاص و یا نقره کوب استفاده نماید.

در طراحی کارت ویزیت ها برای آن که سفارش شما کاملا خاص باشد نیاز است تا از خلاقیت در کار طراحی کارت ویزیت به نحو احسن استفاده شود.

مدیا۹۸ این افتخار را دارد تا با کمک نیروی خلاق و حرفه ای بتواند خاص ترین کارت ویزیت ها را خلاقانه طراحی و چاپ کند

طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ

یک روش رایج برای طراحی کارت ویزیت استفاده از نرم افزار فتوشاپ می باشد. طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ اصول مهمی دارد که باید همیشه آن را رعایت کنید زیرا در صورت عدم رعایت اصول طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ هنگام چاپ کارت ویزیت ها با مشکل مواجه خواهید شد.

 اولین اصل برای طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ این است که وقتی پنجره جدیدی در فتوشاپ برای این کار باز می کنید به صورت CMYK  باشد. 

اصل دوم در طراحی کارت ویزیت این است که ابعاد استاندارد برای این کار را استفاده کنید در غیر اینصورت بازهم هنگام چاپ با مشکل مواجه می شوید. بهترین ابعاد ۹*۶ یا ۸.۵*۴.۸ یا اندازه مربعی ۵.۵*۵.۵ است. هر کدام از این ابعاد نکات خاص خود را هنگام طراحی دارد.

موارد گفته شده تنها ۲ مورد از اصول اولیه یک طراحی حرفه ای کارت ویزیت به کمک نرم افزار محبوب فوتوشاپ است. 

مدیا۹۸ که یکی از برترین طراحان کارت ویزیت آنلاین است قادر است تا در کمترین زمان ممکن کارت ویزیت های فوق العاده جذاب و خلاقانه در انواع مختلف و اندازه های متنوع را برایتان بدون اینکه وقت تان را تلف کنید طراحی و با قیمت و هزینه مناسب به شما تحویل دهد. 

یکی از مهمترین نکات در خصوص مجموعه ای که به طراحی کارت ویزیت مشغول می باشند این است که طراح تیم تسلط کامل بر نرم افزار فتوشاپ داشته باشد که اغلب مجموعه ها معمولا از یک طراح حرفه ای فتوشاپ بهره مند هستند. اما نکته دیگر که در واقع نقطه تمایز مدیا۹۸ است و خلاقیت بالای طراحان است که همه مجموعه ها چنین مزیتی را ندارند.

تمایز طراحان مدیا۹۸ از سایر رقبا و همکاران

طراح حرفه ای باید در عین تسلط بر نرم افزار فتوشاپ از خلاقیت بسیار بالایی در طراحی برخوردار باشد تا بتواند طرح های خلاقانه ای را طراحی و به شما تحویل دهد.

یکی از خصوصیات چنین طراحانی آشنایی کامل به رنگ ها و شناخت روانشناسی رنگ ها می باشد. طراح کارت ویزیت با نرم افزار فتوشاپ باید بداند که کدام رنگ ها مناسب کسب و کار شما و جذاب برای مشتریان و مخاطبان تجارت تان است.

همچنین باید با اصول تبلیغات و تبلیغ نویسی حرفه ای و بازاریابی آشنا باشد. خوشبختانه مدیا۹۸ در این مورد از سایر رقبا متمایز است.

توجه داشته باشید در تیم مدیا۹۸ طراحی کارت ویزیت با ایلاستریتور نیز انجام میشود.

تلفن تماس و دریافت مشاوره رایگان:

۰۹۱۹-۸۳۰-۲۰۰۶

مراحل ساخت کارت ویزیت

بطورکلی ساخت کارتهای ویزیت در نرم افزار فوتوشاپ ، ایلاستریتور ، کورل و… در چند مرحله انجام می شود. 

می توان گفت مراحل کلی ساخت کارت ویزیت به سه بخش تقسیم می شود. بخش اول مربوط به طراحی قالب کارت ویزیت از جمله مواردی چون ایجاد فایل جدید و سپس تعیین اندازه استاندارد و انتخاب اندازه کارت از میان یکی از اندازه های استاندارد و نکته مهمتر انتخاب رنگ پس زمینه و رنگبندی کارت می باشد. برای انتخاب قالب مناسب از لحاظ رنگبندی طراح کارت ویزیت باید به طور کامل با رنگ ها و روانشناسی رنگ ها برای جذب مخاطب و مشتریان در هر نوع کسب وکاری آشنا باشد. 

business card infographic
مراحل و پروسه طراحی کارت ویزیت

همچنین هر اندازه که طراح شناخت بیشتری نسبت به کسب و کارهای مختلف داشته باشد و با اصول روانشناسی آشنایی داشته باشد به این امر کمک بیشتری می نماید.

مرحله دوم برای ساخت کارت ویزیت به طراحی اشکال هندسی و بهره گیری از طرح های آماده جهت افزایش سرعت طراحی مربوط می شود. 

طراح کارت ویزیت باید خلاقیت خود را در این قسمت با استفاده از تصاویر و اشکال هندسی مرتبط به حوزه مربوطه فعالیت نشان دهد. این مرحله مشخص کننده میزان خلاقیت طراحان کارت ویزیت است. تصاویر و اشکال هندسی باید هماهنگی کامل با طرح پس زمینه انتخابی و رنگ غالب قالب کارت ویزیت را داشته باشند. 

بخش سوم و انتهایی برای طراحی کارت ویزیت میزان دانش و اگاهی طراح از کسب و کارهای مختلف و همچنین میزان آشنایی او با اصول بازاریابی و تبلیغات را نشان می دهد. این مرحله به شما می گوید که سازنده کارت ویزیت چه میزان با اصول تبلیغ نویسی حرفه ای برای تجارت و کسب و کارهای متفاوت آشنایی دارد.

طراحی کارت ویزیت خلاقانه

یکی از اصلی ترین ویژگی های یک طراح برتر کارت ویزیت خلاقیت آن است که می تواند او را از سایر طراحان متمایز نماید.

طراحانی که در مدیا۹۸ مشغول به فعالیت هستند با بهره گیری از سطح مناسب و بالایی از خلاقیت های گرافیکی که ناشی از تجربه بالای کاری آنها و تسلط بر کارشان می باشد می توانند نسل جدیدی از کارت ویزیتها رابرایتان در هر زمینه و موضوع و هر حوزه فعالیتی طراحی کرده و به شما تحویل دهند.

 خلاقیت اصل موفقیت در کارهای گرافیکی است که علاوه بر استعداد شخصی به تجربه بالای کاری نیز نیاز دارد. خوشبختانه طراحان مدیا۹۸ قادرند با خلاقیت فوق العاده کارت ویزیت های فوق العاده ای را برایتان طراحی نمایند.

طراحی کارت ویزیت خلاقانه

 

تصور کنید کارت ویزیتی تحویل بگیرید که وقتی مشتریان یا دوستان آن را مشاهده کنند فارغ از اینکه در چه موردی در حال بحث باشید شروع به تعریف کردن از آن کنند. چقد زیباست! چه کارت ویزیت خوشگلی! این کارت ویزیت رو کجا طراحی کردی؟ و… جای تعجب ندارد! زیرا چندین سال است که ما قصدمان غافلگیرکردن مشتریان کسب و کارهای مختلف با دیدن کارت ویزیت هایی است که ما برای آنها طراحی می کنیم. 

می توانید همین امروز و همین آلان کارت ویزیت خاص و خلاقانه خودتان را سفارش دهید و یک گام از سایر رقبا بالاتر بروید. 

اگر میخواهید کلاس کاری تان را با کارت ویزیت های خاص و خلاقانه خودتان به رخ دیگران بکشید معطل نکنید و تماس بگیرید. افتخار می کنیم که شما را به این هدف برسانیم.

روش ساخت کارت ویزیت با فتوشاپ

بهترین روش ساخت کارت ویزیت با کمک نرم افزار قدرتمند و معروف فتوشاپ استفاده از قالب های اختصاصی آماده شده از قبل و ویرایش کردن آن برای تحویل فوری و یکروزه و حتی چند ساعته به مشتریان است.

 مدیا۹۸ با بهره گیری از قالب های آماده شده ازقبل که کاملا اختصاصی بوده و مختص تیم طراح خود است قادر است تا در کمترین زمان بالاترین کیفیت را به شما تحویل دهد. 

ما انواع مختلفی از کارت ویزیت ها را در طرح ها و مدل های خلاقانه و خاص و بسیار جذاب در تمام موضوعات طراحی و آماده کرده ایم تا هر فردی و هر کسب و کاری سفارشی داشته باشد با این روش فوق العاده بتوانیم پاسخگوی او در حداقل زمان ممکن باشیم. ویرایش فایل ها گاهی از طراحی صفر تا صد فایل های فتوشاپ سخت تر است زیرا تسلط ۱۰۰% نیاز دارد

روش دیگر برای ساخت کارت ویزیت با فتوشاپ که در بین طراحان نیز بسیار رایج است بهره گیری از اشکال و طرح ها و افزودنی های آماده در موضوعات مختلف است.

خوبی این روش این است که میتوان بک گراند یا پس زمینه جدیدی طبق سلیقه مشتری ایجاد و سپس به کمک المان های مختلف بازهم یک کارت ویزیت حرفه ای را در حداقل زمان طراحی و چاپ نمود. 

اگر قصد دارید که یک کارت ویزیت برای خودتان طراحی کنید پیشنهاد میکنم نکات لازم را بیان کنید و انتخاب روش ساخت کارت ویزیت را به طراحان حرفه ای ما بسپارید تا با نرم افزار فتوشاپ یک کارخلاقانه خاص به شما تحویل دهند.

نمونه کار طراحی کارت ویزیت

برای مشاهده بیش از ۸۰ نمونه کار طراحی کارت ویزیت لطفا بر روی دکمه زیر کلیک کنید

در کمتر از ۳۰ ثانیه درخواست خود را ثبت کنید

با پر کردن فرم درخواست خود را ثبت کرده تا در سریع ترین زمان ممکن تیم طراحی کارت ویزیت مدیا۹۸ یک کارت ویزیت زیبا و خاص را برای شما طراحی کنند.

منتظر درخوست شما هستیم (;

مرحله ۱ از ۲

 • در صورتی که طرح خاصی مد نظرتان هست که به طراح برای طراحی بهتر کارت شما کمک میکند آن را برای ما آپلود کنید

مدیا۹۸ را در پینترست دنبال کنید

جهت مشاهده نمونه کار های طراحی لوگو ، طراحی بروشور ، طراحی کارت ویزیت و سایر خدمات ما لطفا در پینترست مدیا۹۸ را دنبال کنید

جهت ورود به پینترست لطفا اینجا کلیک کنید