نمونه کار طراحی کارت ویزیت

خدمات طراحی کارت ویزیت تیم مدیا ۹۸ پشتیبانی کاملی برای سفارشات آنلاین ارائه می نماید. شیوه سفارش و طراحی آنلاین کارت ویزیت نیز خیلی ساده و در کمترین زمان ممکن صورت میگیرد. خدمات طراحی و چاپ مدیا۹۸ بهترین قیمت طراحی کارت ویزیت را بر مبنای سفارش شما پیشنهاد می دهد. چاپ کارت ویزیت نیز با بالاترین کیفیت بعد از طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ کیفیت کار طراحی ما را به حداکثر می رساند تا نهایت رضایت مشتریان را بدست آوریم.

برای طراحی انواع کارت ویزیت از جمله طراحی کارت ویزیت خاص برای مناسبت های تقویمی خاص می توانید با خیال راحت سفارشتان را ثبت نمایید. از آنجایی که علاوه بر کیفیت بالا در طراحی و چاپ حداکثر سرعت را در تحویل سفارشات لحاظ می کنیم بنابراین خیالتان راحت خواهد بود.

کارت ویزیت اولین و ساده ترین ابزار تبلیغاتی برای معرفی هر شغل است و به طور کلی در سه نوع عمودی ، افقی و مربع چاپ می شود. طراحی مناسب و چاپ مناسب این کارت ها نکته ای است که باید همیشه مورد توجه قرار گیرد. به عنوان مثال ، نحوه درج اطلاعات ، استفاده از آرم تجاری ، توجه به کد رنگی و مواد مناسب مهم است.

امروزه برای دوام بیشتر و جلوه زیباتر ، از پوشش های سلفون مات ، براق و لمینیت استفاده می شود. همچنین طرح های لمنیت مخملی ، طلاکوب و طرح های PVC هستند که می تواند جلوه و ظاهر آنها را تا چند برابر زیبا و نمایان کند.

نموه کار طراحی کارت ویزیت ساده | کارت ویزیت فانتزی | برچسب (لیبل) | کارت ویزیت های مدیریتی | کارت ویزیت های شخصی | کارت ویزیت های آویز

مرحله ۱ از ۲

  • در صورتی که طرح خاصی مد نظرتان هست که به طراح برای طراحی بهتر کارت شما کمک میکند آن را برای ما آپلود کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *